Coloplast Kontinans Bakımı

EasiCath

EasiCath® hidrofilik kaplı tek kullanımlık geleneksel bir kateterdir. Tek yapmanız gereken su eklemek ve 30 saniye beklemektir; artık kateter ’kullanıma hazırdır. Hidrofilik kaplama, kaplamasız ve jelle kayganlaştırılan kateterlere oranla daha az sürtünme sağlar.

Conveen® Security İdrar Torbası

Özel tasarımlı kelepçe çıkışının kullanımı kolaydır ve bu özellik’, kapanmanın uygun şekilde olduğunu’ doğrulamayı kolaylaştırır. Yumuşak destek rahat kullanım sağlar. Odacıklı tasarım hareket esnasında ortaya çıkan ezilmeleri azaltır.

Conveen®Standart İdrar Torbası

Yatak başı drenaj için güvenli ve güvenilir idrar toplama torbası veya geniş kapasiteli bacak torbası. Kelepçe çıkışı uygun şekilde kapanmayı doğrulamayı kolaylaştırır ve kazayla sızıntı olmasını önler. Conveen Standard idrar torbası kullanıcıya esneklik ve kolay bir rutin sunar ve gündüz veya gece drenajı için kullanılabilir.

Conveen® Bacak Bağı

Bacak torbasının bacağınıza veya kalçanıza sıkıca bağlanması için ve yatak başında idrar torbanıza ideal destek sağlamak amacıyla kullanılır.Kapanma ile yumuşak, elastik kumaş bantlar. Kayma önleyici fonksiyon için silikon boncuklar.

Peristeen® Anal Tıpa

Peristeen Anal tıpa fekal inkontinans için basit ve etkili bir yardımcı üründür. Kontrolsüz katı dışkı kaybını önler. Boyutu küçük olan anal tıpa cebinize veya el çantanıza kolayca sığabilir. Vücut içinde kullanıldığından diğer insanlar tarafından görülmesi mümkün değildir.

Kremler

Conveen Critic Barrier koruyucu bir film tabakası oluşturarak zararlı salgıların cilde temas etmesini engeller. Çinko oksit aynı zamanda bir bariyer oluşturarak cildi korur ve iyileşmeyi destekler. Critic Barrier ayrıca emici özelliğe sahip karaya içerir.