Coloplast Ostomi Bakımı

Alterna Taban Plakası

Çift katmanlı emniyete güvenin SenSura Click, torbanın adaptöre güvenle kilitlendiğinden emin olmanızı sağlayan benzersiz SenSura çift katmanlı yapışkanın duyulabilir bir ‘klik’ sesiyle bir araya geldiği iki parçalı mekanik bağlantı sistemidir.

Alterna 1-Parça Kapalı Torba

Güvenli ve cilt dostu spiral yapışkan Alterna 1 parçalı kapalı torba, benzersiz cilt dostu spiral yapışkan ile rahat ve gizlenebilir torbanın bir araya getirildiği bir üründür.

Alterna 2-Parça Kapalı Torba​

2 parçalı kapalı ürün standart kullanımlı adaptör için düz veya konveks seçeneklerle sunulur. Geniş ürün yelpazesi, önceden kesilmiş veya ayarlanabilir delik ebatları olan adaptörlerden ve çeşitli boylarda şeffaf veya opak renk torbalardan oluşmaktadır.

Alterna 2-Parça, Boşaltılabilir Torba

Güvenli ve cilt dostu spiral yapışkan Alterna 1 parçalı kapalı torba, benzersiz cilt dostu spiral yapışkan ile rahat ve gizlenebilir torbanın bir araya getirildiği bir üründür.

Alterna Orjinal 1-Parça Ürostomi Torbası

Güvenli ve cilt dostu, spiral yapışkan Alterna spiral yapışkan, aşağıdakiler için spiral yapıda güvenli kullanım ve koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan malzemelerin kombinasyonudur:

Brava® Elastik Bant​

Güvenli ve cilt dostu spiral yapışkan Alterna 1 parçalı kapalı torba, benzersiz cilt dostu spiral yapışkan ile rahat ve gizlenebilir torbanın bir araya getirildiği bir üründür.

Brava® Yapışkan Çıkarıcı

Yanma hissini önler ve yapışkanların kolayca çıkmasını sağlar Brava Yapışkan Çıkarıcı, bir sonraki ürünün yapışmasını etkilemeden, adaptörü ve cildinizdeki yapışkan kalıntıları çıkarmanın kolay bir yoludur.

Brava® Cilt Koruyucu

Brava Cilt koruyucu yanma hissine neden olmaz ve çıkış ile yapışkanlardan kaynaklanan cilt sorunlarını azaltır. Cilt üzerinde ince, nefes alabilen bir film tabaka bırakarak cildin hasardan korunmasını sağlar.

Coloplast® Koruyucu Örtü

Peristomal cilt için koruma sağlar Brava Koruyucu Kılıf adaptör altında kullanılmaya yönelik cilt dostu bir üründür. Nemi emerek ciltte maserasyon riskini en aza indirger.

Brava™ Pudra

Ciltteki tahrişi azaltır Brava Pudra nemli cildin neden olduğu cilt tahrişini azaltır. Nemi emer ve böylece cildin kuru kalmasını sağlar. Hemen stomanın çevresinde veya yapışkan altında kullanılabilir.

Brava™ Kemer

Ekstra güven sağlayan gizli kemer Brava Belt yumuşak ve rahat malzemeden üretilmiştir ve kullanımda gizlilik sunmaktadır. Ekstra güven için adaptörün yerinde kalmasını sağlar.

Brava® Kayganlaştırıcı Deodorant

Kokuyu nötralize eder ve torbanın kayganlaşmasını sağlar Brava Kayganlaştırıcı Deodorant kokuyu nötralize eder ve içeriğin her zaman torbanın dibinde kalmasını, stoma çevresinde olmamasını sağlar.

Brava® Koruyucu Krem

Kuru veya tahriş olmuş cildi korur ve yardımcı olur Brava Koruyucu Krem hasar görmüş, kuru veya tahriş olmuş cildin yönetimine yardımcı olur. Nemlendirici etkiye sahiptir ve adaptörün cildinize yapışmasını sağlar.

Alterna® Pediatrik 1-Parça Boşaltılabilir Torba

Alterna pediyatrik 1 parçalı boşaltılabilir ürün özgün cilt dostu spiral yapışkan ile çocukların özel ihtiyaçları için özel olarak üretilen küçük boyutlu torbayı bir araya getirir.

Alterna® Pediatrik Taban Plakası

Alterna pediyatrik adaptör, özel olarak çocuklar için geliştirilen küçük boyutlu adaptör ile Alterna spiral yapışkan 2 parçalı mekanik bağlantı sistemini ve duyulabilir ‘klik’ sesini bir araya getirir.

Alterna® Pediatrik Boşaltılabilir Torba

Alterna pediyatrik boşaltılabilir torba, özel olarak pediyatrik kullanım için geliştirilen küçük boyutlu torba ile Alterna spiral yapışkan 2 parçalı mekanik bağlantı sistemini ve duyulabilir ‘klik’ sesini bir araya getirir.

Alterna® Post-Op

Alterna post-op ürünü, özgün Alterna spiral yapışkan ile postoperatif bakımın başlıca elemanlarını bir araya getirerek – ürünü çıkartmadan ve etkili drenaj ile stomaya kolayca erişmeyi sağlar.

Coloplast® Pasta

Kavite ve kıvrımları doldurur. Coloplast pasta, derin kavite ve kıvrımları doldururarak adaptör ile cilt arasında sıkı bir katman oluşturur.

Alterna® 2-Parça Ürostomi Torbası

2 parçalı ürostomi ürünü, standart kullanıma ve uzun süreli kullanıma yönelik düz veya konveks adaptörlerle kullanılır. Geniş ürün yelpazesi, önceden kesilmiş veya kesilebilir açıklıkları olan adaptörlerden ve beyaz renkte astarla kullanıma sunulan torbadan oluşmaktadır.

Assura® minicap 2-piece

Küçüktür ve göze çarpmaz Alterna minicap küçüktür ve gizlenebilir. Küçük boyutları ile özel anlarda veya irigasyon işlemi uygulayan kolostomililer için idealdir.