Alterna® Pediatrik Boşaltılabilir Torba

Alterna® Pediatrik Boşaltılabilir Torba

Küçük torba boyutu

Alterna pediyatrik boşaltılabilir torba, özel olarak pediyatrik kullanım için geliştirilen küçük boyutlu torba ile Alterna spiral yapışkan 2 parçalı mekanik bağlantı sistemini ve duyulabilir ‘klik’ sesini bir araya getirir.

Ürün Bilgileri ve Kaynaklar

 

Coloplast, çocuğun’ hayatının farklı dönemlerine uyum sağlayabilecek olan farklı stil ve boyutlarda pediyatrik torbalar sunar.

 

Alterna pediyatrik 2 parçalı torba, ekstra güven veren mekanik bağlantılıdır

  • Torba, mekanik bağlantı sistemi sayesinde güvenle adaptöre sabitlenir. Duyulabilir ‘klik’ sesi, torbanın adaptöre güvenli bir şekilde kilitlendiğinden emin olunmasını sağlar.
  • Yerine sabitlenmeden önce torba, adaptörden çıkarılmasına gerek kalmadan, çevrilerek istenen konuma getirilebilir.
  • Torbanın spiral yapışkan adaptörden çıkarılabilmesi, torbanın yapışkan adaptöre oranla daha sık değiştirilebilmesine olanak tanır.

Şeffaf veya opak renklerde sunulan daha küçük boyutlu torbalar, pediyatrik kullanımı kolaylaştıran bir torba çözümü sunar ve Alterna pediyatrik adaptörlerle uyumludur.  

 

Güvenli ve cilt dostu, spiral yapışkan

Alterna spiral yapışkan, aşağıdakiler için spiral yapıda güvenli kullanım ve koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan malzemelerin kombinasyonudur:

  • Cilde güvenli şekilde yapışma
  • Ciltteki nemin emilimi sağlanır – cilt dostudur ve tahrişe karşı koruma sağlar

 

Rahat ve gizlenebilir torba

Alterna pediyatrik 2 parçalı boşaltılabilir ürün, rahatlık ve gizlenebilir kullanım sunmak üzere tasarlanmış özelliklere sahiptir:

  • Kendinden yapışkanlı kapanma klipsi – torbanın yumuşak ve kendinden yapışkanlı bir kapanma klipsi vardır, bu kapatma sistemi güvenli ve kolay kullanım sunar.
  • Yumuşak torba kumaşı – torbanın ciltle temas eden bölümü yumuşak malzemeden üretilmiş bir örtüye sahiptir, böylece cildin nefes alması ve duş ya da yüzme sonrasında hızla kuruması sağlanır.
  • Koku geçirmeyen film – torba koku geçirmeyen bir malzemeden üretilmiştir.