Alterna® Orjinal 1-Parça Ürostomi Torbası

Alterna® Orjinal 1-Parça Ürostomi Torbası

Güvenli ve cilt dostu spiral yapışkan

Alterna 1 parçalı ürostomi torbası, benzersiz ve cilt dostu spiral yapışkan içerir

Ürün Bilgileri ve Kaynaklar

 

Alterna [Orijinal] 1 parçalı ürostomi torbasında yapışkan ile torba kalıcı şekilde kenetlidir. Torba değiştirilirken ürünün tamamı çıkarılır ve yenisi ile değiştirilir.

 

Alterna [Orijinal] 1 parçalı ürostomi ürünleri düz veya konveks adaptörlerle sunulur. Geniş ürün yelpazesi, önceden kesilmiş veya özelleştirilebilen açıklığa sahip ürünlerden ve şeffaf veya opak renklerde iki ebatta sunulan torbalardan oluşmaktadır.

 

Güvenli ve cilt dostu, spiral yapışkan

Alterna spiral yapışkan, aşağıdakiler için spiral yapıda güvenli kullanım ve koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan malzemelerin kombinasyonudur:

  • Cildinize güvenli şekilde yapışır
  • Cildinizdeki nemin emilimini sağlar – cilt dostudur ve tahrişe karşı koruma sağlar

Rahat ve gizlenebilir torba

Alterna [Orijinal] 1 parçalı ürostomi torbası, rahatlık ve gizlenebilir kullanım sunmak üzere tasarlanmış özelliklere sahiptir:

  • Güvenli ve kullanımı kolay çıkış – yumuşak plastik çıkış ile torbanın kullanımı kolaydır ve torbanın tasarımı, torba boşaltıldıktan sonra torbada idrar kalıntısı kalmamasını sağlar.
  • Valf sistemi – idrarın stomaya geri dönmesini önler, idrar yolu enfeksiyonu riskini azaltır.

Zor yönetilen stomalar için konveks özellik

Alterna [Orijinal] 1 parçalı ürostomi torbası, geri çekilmiş, derin bir cilt kıvrımı ya da skar (yara izi) içine yerleştirilmiş stomalar gibi zor yönetilen stomalarda yardımcı olunması amacıyla konveks seçenek sunar. Peristomal cilde orta ila yüksek bir baskı uygulayarak, stomanın çıkıntı yapmasına izin verir ve sızıntı riskini azaltır. Konveks özellik ile ilgili ayrıntılı bilgi için stoma bakımı hemşirenize danışın.