Alterna® Pediatrik 1-Parça Boşaltılabilir Torba

Alterna® Pediatrik 1-Parça Boşaltılabilir Torba

Küçük torba boyutu

Alterna pediyatrik 1 parçalı boşaltılabilir ürün özgün cilt dostu spiral yapışkan ile çocukların özel ihtiyaçları için özel olarak üretilen küçük boyutlu torbayı bir araya getirir.

Ürün Bilgileri ve Kaynaklar

 

Coloplast, çocuğun’ hayatının farklı dönemlerine uyum sağlayabilecek olan farklı stil ve boyutlarda pediyatrik torbalar sunar.  Alterna pediyatrik 1 parçalı boşaltılabilir üründe yapışkan torbaya kalıcı olarak kenetlidir. Torba değiştirilirken ürünün tamamı çıkarılır ve yenisi ile değiştirilir. Küçük torba boyutları pediyatri dostu bir torba çözümü sunar.

Alterna pediyatrik 1 parçalı kapalı ürünler şeffaf veya opak renklerde ve düz, küçük, çocuk dostu boyutlu bir adaptörle birlikte sunulur.

 

Güvenli ve cilt dostu, spiral yapışkan

Alterna spiral yapışkan, aşağıdakiler için spiral yapıda güvenli kullanım ve koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan malzemelerin kombinasyonudur:

  • Cilde güvenli şekilde yapışma
  • Ciltteki nemin emilimi sağlanır – cilt dostudur ve tahrişe karşı koruma sağlar

 

Rahat ve gizlenebilir torba

Alterna pediyatrik 1 parçalı boşaltılabilir ürün, rahatlık ve gizlenebilir kullanım sunmak üzere tasarlanmış özelliklere sahiptir:

  • Kendinden yapışkanlı kapama klipsi – torbanın yumuşak ve kendinden yapışkanlı bir kapama klipsi vardır, bu kapatma sistemi güvenli ve hijyenik kullanım sağlar
  • Yumuşak torba kumaşı – torbanın ciltle temas eden bölümü yumuşak malzemeden üretilmiş bir örtüye sahiptir, böylece cildin nefes alması ve duş ya da yüzme sonrasında hızla kuruması sağlanır.
  • Koku geçirmeyen film – torba koku geçirmeyen bir malzemeden üretilmiştir.