Alterna 1-Parça Kapalı Torba

Alterna® 1-Parça Kapalı Torba

Güvenli ve cilt dostu spiral yapışkan

Alterna 1 parçalı kapalı torba, benzersiz cilt dostu spiral yapışkan ile rahat ve gizlenebilir torbanın bir araya getirildiği bir üründür.

Ürün Bilgileri ve Kaynaklar

 

Alterna [Yeni Nesil] 1 parçalı kapalı ürün, yapışkan ile torbanın kalıcı şekilde biraraya gelmesiyle oluşturulmuştur. Torba değiştirilirken ürünün tamamı çıkarılır ve yenisi ile değiştirilir.

Alterna [Yeni Nesil] 1 parçalı kapalı ürünler düz veya konveks adaptörlerle sunulur. Geniş ürün yelpazesi, önceden kesilmiş veya özelleştirilebilen açıklık boyutlarına sahip ürünlerden ve şeffaf veya opak renklerde sunulan çeşitli ebatlardaki torbalardan oluşmaktadır.

 

Güvenli ve cilt dostu, spiral yapışkan

Alterna spiral yapışkan, aşağıdakiler için spiral yapıda güvenli kullanım ve koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan malzemelerin kombinasyonudur:

  • Cildinize güvenli şekilde yapışır
  • Cildinizdeki nemin emilimini sağlar – cilt dostudur ve tahrişe karşı koruma sağlar

Rahat ve gizlenebilir torba

Alterna 1 parçalı kapalı ürün, rahatlık ve gizlenebilir kullanım sunmak üzere tasarlanmış özelliklere sahiptir:

  • Etkili filtre – Entegre üç tabakalı filtre, torbanın yukarı doğru şişmesi ve gereksiz çıkıntı yapması riskini ortadan kaldırır, ayrıca kokuyu nötralize eder
  • Cilde temas eden yumuşak torba kumaşı – sağlam yapıda ve sıvıyı uzaklaştırma özelliğine sahiptir. Ayrıca banyo veya yüzme sonrasında kolayca kuruma sağlar
  • Vücut dostu ergonomik yapı – torbanın şekli anatomiktir, gizlenebilir ve rahat şekilde kullanılmasını sağlar

Zor yönetilen stomalara yönelik dışbükey özellik

Alterna [Yeni Nesi] 1 parçalı kapalı ürün iki farklı konveks çeşidiyle sunulur,

örneğin kızarmış, geri çekilmiş veya cilt kıvrımında bulunan bakımı zor stomalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Peristomal cilde basınç uygulayarak, stomanın çıkıntı yapmasına izin verir ve sızıntı riskini azaltır.

Konveks hafif:

Kızarmış veya hafif geri çekilmiş olan stomalar için karın bölgesine hafif ve hassas basınç uygulayarak ekstra güven sağlayan çözüm.

Konveks:

Geri çekilmiş stomalar ve derin cilt kıvrımları ile skarlar (yara izleri) için karın bölgesine orta ile yüksek basınç uygulayarak ekstra güven sağlayan çözüm.

Konveks özellik ile ilgili ayrıntılı bilgi için stoma bakımı hemşirenize danışın.