Alterna® Pediatrik Taban Plakası

Alterna® Pediatrik Taban Plakası

Küçük adaptör boyutu

Alterna pediyatrik adaptör, özel olarak çocuklar için geliştirilen küçük boyutlu adaptör ile Alterna spiral yapışkan 2 parçalı mekanik bağlantı sistemini ve duyulabilir ‘klik’ sesini bir araya getirir.

Ürün Bilgileri ve Kaynaklar

 

 

Coloplast, çocuğun’ hayatının farklı dönemlerine uyum sağlayabilecek olan farklı stil ve boyutlarda pediyatrik torbalar sunar.

 

Alterna pediyatrik 2 parçalı torba, ekstra güven veren mekanik bağlantılıdır

  • Torba, mekanik bağlantı sistemi sayesinde güvenle adaptöre sabitlenir. Duyulabilir ‘klik’ sesi, torbanın adaptöre güvenli bir şekilde kilitlendiğinden emin olunmasını sağlar.
  • Yerine sabitlenmeden önce torba, adaptörden çıkarılmasına gerek kalmadan, çevrilerek istenen konuma getirilebilir.
  • Torbanın spiral yapışkan adaptörden çıkarılabilmesi, torbanın yapışkan adaptöre oranla daha sık değiştirilebilmesine olanak tanır.

Pediyatrik adaptörler küçük, düz, çocuklar için uygun boyutlu ve kemer tokalı veya tokasız olarak sunulur ve küçük pediyatrik boyutlu boşaltılabilir torba, kapalı torba ya da ürostomi torbalarıyla birleştirilebilir.  Alternatif olarak, Alterna pediyatrik adaptör çeşitli torba çözümlerini kapsayacak şekilde yetişkin boyutlu 40 mm bağlantılı Alterna veya SenSura torbalarla değiştirilerek de kullanılabilir.

 

Güvenli ve cilt dostu, spiral yapışkan

Alterna spiral yapışkan, aşağıdakiler için spiral yapıda güvenli kullanım ve koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan malzemelerin kombinasyonudur:

  • Cilde güvenli şekilde yapışma
  • Ciltteki nemin emilimi sağlanır – cilt dostudur ve tahrişe karşı koruma sağlar